Úvod > Akce školky > Tvořivé vánoční odpoledne s vystoupením dětí

Tvořivé vánoční odpoledne s vystoupením dětí

Ve čtvrtek 14. prosince jsme v 15:00 slavnostně přivítali v nové přístavbě mateřské školy všechny rodiče, děti, jejich sourozence i prarodiče. Vánoční atmosféru hned v úvodu umocnily děti svým dojemným vystoupením, na jehož nacvičení měly paní učitelky s dětmi jen několik málo dnů. Přesto jej děti zvládly naprosto skvěle a paním učitelkám za tuto práci náleží velký obdiv a dík. Následoval krátký projev pana starosty, který mimo jiné poděkoval všem zaměstnancům MŠ za zvládnutí náročného úkolu vystěhování celé budovy MŠ a přípravy nových prostor pro děti za pouhé tři dny, a popřál všem krásné a pohodové Vánoce. Poté si rodiče převzali své děti a společně se pustili v obou třídách do vánočního tvoření. Prostorem se linula vůně perníčků, kávy, vánočního punče či mýdélek, které si návštěvníci mohli pod vedením paní učitelky Martinky vyrobit. Bylo to velmi příjemné tvůrčí odpoledne plné vánoční nálady, dětské radosti, příjemných setkání a všeobecné pohody, která byla všudypřítomná. Ještě jednou děkuji všem zaměstnancům za skvělou přípravu této úžasné akce.