Úvod > Akce školky > Karneval s myškou Klárkou a veverkou Terkou ve školce

Karneval s myškou Klárkou a veverkou Terkou ve školce

V úterý 23. ledna 2024 jsme si všichni užili karnevalové dopoledne s Myškou Klárkou a veverkou Terkou. Ve třídě žabiček jsme se všichni sešli v pestrých kostýmech a karnevalových maskách a veselý karneval mohl začít. Myška Klárka s kamarádkou veverkou Terkou měly pro děti připravený pestrý karnevalový program. Zahájili jsme jej promenádou masek, následovala opravdová diskotéka a zábava pokračovala hrou Na sochy, psychomotorickou hrou s barevným padákem a štikou, která byla maskotem celého karnevalu a nechyběly ani závody masek na koštěti a spousta dalších aktivit. Děti se schovaly za masku a byly jako z hadích ocásků. Všichni si odnesli z karnevalu spoustu veselých zážitků, ze kterých čerpaly inspiraci pro rozhovory i hry ještě následující dny. Fotografie z této akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.