Úvod > Akce školky > Prohlídka mateřské školy

Prohlídka mateřské školy

V rámci dubnového tématu „Povolání- aneb čím budu, až vyrostu“, si děti mohly v doprovodu paní učitelky prohlédnout „zákulisí“ naší mateřské školy a podívat se do míst, kam se běžně nedostanou. Navštívily tak školní kuchyň, ve které paní kuchařky připravují zdravé a chutné svačinky a obědy. Děti byly uchvácené obrovskými hrnci a vařečkami, které se zde nacházejí a obdivovaly také konvektomat, který je v porovnání s klasickou troubou mnohem větší. V kanceláři paní vedoucí školní jídelny pak byly svědky vyřizování telefonické objednávky zboží, které musela paní vedoucí zavést také do počítače.  V prádelně MŠ pak děti mohly vidět náš starý, avšak stále funkční mandl, na kterém se mandluje dětské ložní prádlo. Děti navštívily také paní ředitelku v ředitelně, kde je nejvíce zaujala skartovačka dokumentů a množství papírů, složek a dokumentů. Prohlídka mateřské školy se dětem velmi líbila a umožnila jim poznat a pochopit, jak takový provoz MŠ vlastně vypadá, co všechno  obnáší a kdo jakou práci dělá.

Fotografie ZDE