5.lekce plavání předškoláků
6.lekce plavání předškoláků
Divadlo Letadlo v KD
Divadlo Letadlo - Průzkumníci v lese - 8:30
Preventivní beseda pro předškoláky s městskou policií - BESIP pro předškoláky - 9:30
Společné focení tříd - 9:15
Poslední 8. lekce plavání předškoláků
ZRUŠENO - Kouzelník Aleš - 10:30
Pálení čarodějnic na Starém nádraží - 16:00
Zápis do MŠ pro školní rok 2024/25 pro nové zájemce
Zápis do MŠ pro školní rok 2024/25 pro nové zájemce

Úvod > Akce školky > Dýňové království ve školce

Dýňové království ve školce

Již tradiční odpolední akce s rodiči a dětmi – proběhla 2. 11. v 15,00 hodin v prostorách budovy mateřské školy a měla tentokrát i neobvyklou atmosféru, neboť byla zároveň poslední akcí ve stávající budově, která zanedlouho projde velkou rekonstrukcí. Návštěvníci si tak mohli naposledy projít stávající prostory, které v budoucnu získají zcela novou podobu. Halloweenskou atmosféru, která ten den dýchala na návštěvníky nejen díky bohaté výzdobě, podtrhla neodolatelná vůně kávy a jablečného štrůdlu, linoucí se ze třídy Sluníček. Zde si rodiče, prarodiče a další rodinní příslušníci mohli tyto dobroty vychutnat po náročném tvoření a plnění nejrůznějších halloweenských úkolů s dětmi. Ve třídě Hvězdiček na děti čekaly strašidelné úkoly, např. sáhnout rukou do tajemných sklenic, kde nevěděli, co na ně čeká či strašidelná překážková dráha, která byla zakončena pozdravem kostlivce schovaného za závěsem. Zato ve třídě Žabiček nic strašidelného nečekalo, ale za t si zase všichni zašpinili ruce a mohli si vytvořit halloweenskou výzdobu, kterou si mohli odnést domů a přinést si s sebou domů kousek této atmosféry. Děkujeme všem rodičům i přátelům naší mateřské školy, kteří přispěli na tuto akci svými sponzorskými dary, zejména pak zahradnictví Korner za okrasné dýně, řeznictví Janus v zastoupení paní Janusové za finanční dar a panu Fuchsovi za nákup výtvarného materiálu.