Úvod > Akce školky > Projektový den se záchranářským psem

Projektový den se záchranářským psem

Datum konání:
23.9.2022

Dne 23. 9. proběhlo v naší školce v rámci projektu canisterapie již tradiční dopoledne se speciálně vycvičenou fenkou labradorského retrívra Tessie. Děti se na svou oblíbenou čtyřnohou kamarádku velmi těšily a počasí nám ten den také přálo, takže většinu aktivit bylo možné uskutečnit venku na školní zahradě. Děti viděly ukázku výcviku pejska, dozvěděly se, jak je takový cvičený pes pro člověka užitečný a jak dokáže lidem pomáhat.

Tessie se prostřednictvím své majitelky pochlubila mnoha získanými oceněními z oblasti záchranářství a nakonec si spolu s dětmi prošla překážkovou dráhu a předvedla svou odvahu lezením po žebříku a skluzem po skluzavce. Na památku si děti odnesly domů nejen spoustu krásných zážitků ale i originální tričko s otisky Tessiiných
tlapiček.

Fotky